Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce cookies.

zamknij

Dolegliwości skóry

Plamy pigmentacyjne

Jak podaje portal zdrowie problem przebarwień dotyka 35% kobiet po trzydziestce i aż 90% po 50 roku życia. W młodszym wieku ich pojawienie się jest związane z wahaniami hormonów, stosowaniem antykoncepcji hormonalnej, czy leczeniem hormonalnym.

label
remove_red_eye 1654 odsłony

Skóra wrażliwa i atopowa

Skóra wrażliwa i atopowa są zmorą naszych czasów. Dotyka zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Na wrażliwość skóry cierpi 1/3 osób dorosłych, a 15% dzieci dotkniętych jest AZS.

label
remove_red_eye 1627 odsłony

Trądzik i niedoskonałości

Niedoskonałości – zaskórniki, krostki, trądzik dotykają nas z różnych powodów w każdym wieku. Przyzwyczailiśmy się, że trądzik atakuje osoby młode w wieku 13-14 lat. Co raz częściej dotyka jednak osoby dorosłe. Z powodu trądziku cierpią 30, 40 a nawet 50-latkowie.

label
remove_red_eye 1703 odsłony

Starzenie się skóry

To, jak starzeje się nasza skóra, zależy od wielu czynników: ekspozycji na słońce, zanieczyszczenia powierza, palenia tytoniu, nadużywania alkoholu, odżywiania, prowadzonego trybu życia i codziennej rutyny związanej z pielęgnacją skóry.

label
remove_red_eye 1871 odsłony