Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce cookies.

zamknij

Nasza obietnica

Nie składamy obietnic bez pokrycia.

Każde działanie naszych kosmetyków, każdą informację na etykiecie potwierdziliśmy w wielu badaniach dermatologicznych - aplikacyjnych i aparaturowych, przeprowadzonych w niezależnych laboratoriach zgodnie z europejskimi normami.

Dodatkowo wszystkie nasze produkty przebadaliśmy w kierunku hipoalergiczności oraz bezpieczeństwa stosowania na skórze atopowej i wrażliwej.

Dzięki temu LILUKO z pełną odpowiedzialnością dedykujemy do pielęgnacji wszystkich typów skóry zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

Opracowane i przebadane formuły, odpowiednio dobrane stężenia substancji aktywnych oraz unikalny sposób produkcji pozwoliły nam, na stworzenie linii kosmetyków odpowiednio dobranych do różnych potrzeb skóry w każdym wieku.

Wiemy, że każdy kosmetyk u każdego z nas może działać inaczej. Nie zrażaj się, kiedy na drugi dzień nie zauważysz efektów. Najważniejsze w stosowaniu kosmetyków LILUKO jest czas i systematyczność.

Dlatego, jedyne o co Cię prosimy, to o chwilę cierpliwości i bycie konsekwentnym w codziennej pielęgnacji swojej cery, a już niedługo zauważysz różnicę.