Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce cookies.

zamknij


Marka LILUKO
powstało z myślą o osobach, które wierzą w skuteczną i bezpieczną pielęgnację i które chcą ograniczyć ilość szkodliwych substancji stosowanych w codziennej pielęgnacji skóry.

Dlatego wspólnie z zespołem marki Liluko, stworzyliśmy kosmetyki, które pozbawione są substancji zapachowych, parabenów, silikonów, alkoholu itp. … W naszych kosmetykach ograniczamy się do tego co niezbędne i dobre dla naszej skóry. Wykorzystujemy te same substancje, które w naturalny sposób wytwarza nasz organizm uruchamiając szereg skomplikowanych procesów naprawczych i regeneracyjnych np. przy urazach i infekcjach wywołanych przez atakujące naszą skórę patogeny.

Dzięki temu kosmetyki Liluko z pełną odpowiedzialnością dedykujemy do pielęgnacji wszystkich typów skóry - przede wszystkim do pielęgnacji skóry wrażliwej, trądzikowej i atopowej.

zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Opracowane i przebadane formuły oraz unikalny sposób produkcji pozwoliły na stworzenie linii kosmetyków odpowiednio dobranych do różnych potrzeb skóry w każdym wieku.

Jesteśmy dumni, z tego co stworzyliśmy. Wiemy, że nasze produkty działają, każdy z produktów przetestowaliśmy na sobie, naszych najbliższych i dzieciach. Dodatkowo skuteczność LILUKO potwierdziłyśmy w wielu badaniach dermatologicznych i aplikacyjnych przeprowadzonych w niezależnych laboratoriach zgodnie z europejskimi normami. Nasze produkty przebadaliśmy również w kierunku hipoalergiczności, cery trądzikowej oraz atopii.

Z myślą o naszych Klientach nieustannie pracujemy nad nowymi, bezpiecznymi rozwiązaniami, by efektywniej odpowiadać na ich oczekiwania i wyznaczać nowe trendy w profesjonalnej pielęgnacji skóry.