Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce cookies.

zamknij

Do jakich typów skóry przeznaczone są kosmetyki LILUKO?

LILUKO pomaga przywrócić zdrowie i piękno wszystkim typom skóry. Szczególnie dedykowane jest osobom o skórze wrażliwej, podrażnionej, z niedoskonałościami, a także osobom z atopowym zapaleniem skóry. Wszystkie produkty LILUKO pomyślnie przeszły badania dermatologiczne na powyższych typach skóry, zarówno pod kątem skuteczności działania, jak i hipoalergiczności. 

Co wyróżnia LILUKO na tle innych produktów?

Jako pierwsi zastosowaliśmy kwas podchlorawy (Hypochlorous Acid) w kosmetykach. To właśnie kwas podchlorawy jest aktywnym składnikiem wszystkich kosmetyków LILUKO. W połączeniu z krystalicznie czystą wodą czyni magię. Kwas podchlorawy nie tylko słynie ze swoich właściwości oczyszczających, ale redukuje niedoskonałości, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie, wspomaga regenerację skóry, zmniejsza zakłócenia pigmentacyjne, odwraca markery starzenia się skóry i chroni skórę przed toksynami środowiskowymi.
Dodatkowo w kosmetykach LILUKO nie znajdziesz niczego, co jest zbędne. Nie stosujemy parabenów, substancji zapachowych, barwników…, jednym słowem wszystkiego tego, co może podrażniać i uczulać Twoją skórę. 

Czym różnią się poszczególne kosmetyki LILUKO?

Wrażliwa cera wymaga od nas delikatności i czułości, natomiast cera z niedoskonałościami zmusza nas do szybkiego działania. Jeszcze inne wymagania stawia przed nami delikatna skóra dzieci.
Każdy z kosmetyków LILUKO ma swoje konkretne zadanie - jedne mają pozbawiać nas niedoskonałości, drugie przywrócić skórze naturalny blask i witalność, jeszcze inne mają skutecznie oczyszczać naszą skórę, nawet z tego, co niewidoczne gołym okiem. Dlatego kosmetyki LILUKO różnią się między sobą stężeniem substancji aktywnych, by z sukcesem spełniać swoje zadania.

Czy kwas podchlorawy (Hypochlorous Acid) jest bezpieczny dla mojej skóry?

Tak, ponieważ zawarty w LILUKO kwas podchlorawy jest tą samą substancją, którą naturalnie wytwarzają Twoje białe krwinki. Stanowi on pierwszą linię obrony organizmu przy infekcjach i urazach skóry. Koi, łagodzi podrażnienia, uruchamia szereg skomplikowanych procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry, dodatkowo zwalcza stany zapalne wywołane przez bakterie, wirusy i grzyby.

Dlaczego nigdy nie słyszałem o kwasie podchlorawym?

Kwas podchlorawy znany jest od ponad 100 lat. Ma szerokie spektrum zastosowania. Z powodzeniem wykorzystywany jest w medycynie. Znajdziesz go w lekach przeznaczonych do leczenia zatok, ran (nawet tych pooperacyjnych), czy w kroplach do oczu. Nie mniej jest substancją bardzo reaktywną o niskiej trwałości, przez co szybko traci swoje właściwości.
Opracowana przez nas metoda produkcji pozwala na zachowanie w kosmetykach LILUKO stabilności kwasu podchlorawego znacznie dłużej niż było to do tej pory możliwe. Nasze unikalne, wypracowane i przetestowane metody produkcji dają formuły, które są proste, naturalnie skuteczne i przy tym bezpieczne. Dzięki temu wszystkie kosmetyki LILUKO mają 12 miesięczny okres trwałości.

Jeżeli mam skórę trądzikową, czy zamiast toniku do cery trądzikowej mogę stosować mgiełkę?

Mgiełka stanowi uzupełnienie pielęgnacji Twojej skóry w ciągu dnia. Chroni Twoją skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, nawilża, niweluje objawy starzenia się skóry. Do walki z niedoskonałościami zalecamy stosowanie toniku do cery trądzikowej. Mgiełka będzie doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji, stosowana w ciągu dnia podtrzyma spektakularne efekty toniku.

Ile razy dziennie mogę używać LILUKO?

Wszystkie produkty można stosować do woli bez ryzyka podrażnień. Sugerujemy stosować je jak najczęściej. Stosowanie każdego kosmetyku wymaga czasu i systematyki. Wyniki badań skuteczności kosmetyków LILUKO stosowanych tylko dwa razy dziennie dorównują najlepszym kremom.

Czy LILUKO współgra z innymi produktami?

Tak! LILUKO może być stosowany samodzielnie lub jako dodatek do aktualnej pielęgnacji. Sugerujemy użycie LILUKO przed nałożeniem jakichkolwiek innych produktów.

Jaka jest data przydatności kosmetyków LILUKO?

Kosmetyki LILUKO swoje właściwości zachowują przez 12 miesięcy. Sugerujemy korzystanie z produktów w ciągu 6 miesięcy od daty pierwszego użycia.

Jak przechowywać kosmetyki LILUKO, aby przez cały okres trwałości zachowały swoje właściwości?

Wszystkie kosmetyki LILUKO przechowuj w oryginalnych opakowaniach. Zastosowane opakowania zostały laboratoryjnie przebadane, nie wchodzą w reakcję z produktami LILUKO i dają gwarancję trwałości kosmetyków. Dodatkowo chroń kosmetyki przed bezpośrednią ekspozycją na słońce i temperaturą powyżej 35°C.

Czy kosmetyki LILUKO są wegańskie?

Tak, nie prowadzimy testów na zwierzętach. Kosmetyki LILUKO testujemy na sobie😊 i w niezależnych laboratoriach. Ponadto w składzie produktów LILUKO nie ma substancji pochodzenia zwierzęcego.

Czy kosmetyki LILUKO mają zapach?

Kosmetyki LILUKO są naturalnie czyste, więc nie ma w nich substancji zapachowych. Delikatny zapach, który możesz wyczuć, to zapach kwasu podchlorawego. Naturalny zapach szybko się ulatnia, więc kosmetyki LILUKO nie zakłócą zapachu Twoich ulubionych perfum czy kremu.

Czy mogę używać LILUKO w ciąży?

Kiedy oczekujesz na swojego MALUSZKA, chcesz używać bezpiecznych i wyłącznie prawdziwie naturalnych produktów. Formuła kosmetyków LILUKO jest całkowicie naturalna i bezpieczna w użyciu. Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Czym różnią się kosmetyki do rąk od kosmetyków do twarzy?

Kosmetyki do rąk oprócz właściwości pielęgnacyjnych mają ważne dodatkowe zadanie: oczyścić Twoją skórę nawet z tego co niewidoczne dla oka. Dlatego w tych kosmetykach zawarte jest najwyższe stężenie substancji aktywnych. Wiemy, że kwas podchlorawy zawarty w LULUKO działa na szeroką gamę drobnoustrojów, między innymi na: bakterie, wirusy, grzyby.